Bądź na bieżąco !

Zapisz się do newslettera a otrzymasz:

×

Subskrybuj teraz !

mWizyta - Zarządzanie wizytami to nasza specjalność.

Zarządzanie wizytami

Zarządzanie wizytami za pomocą systemu mwizyta.pl to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dużych firm, ale również dla stosunkowo niewielkich przedsiębiorców, którzy chcą podnieść swój prestiż, zwiększyć zyski i zdobyć wielu zadowolonych klientów. Oprogramowanie erp do zarządzania wizytami to idealne oprogramowanie, dzięki któremu można zdobyć olbrzymią przewagę nad konkurentami.

Zarządzanie wizytami online - największe zalety

Największą zaletą systemu mwizyta.pl jest olbrzymia wygoda, łatwy dostęp oraz przejrzysta opłata abonamentowa. Do działania mwizyta.pl wystarczy jedynie połączenie z Internetem i zwykła przeglądarka internetowa. Z przejrzystego Kalendarz Wizyt można skorzystać z dowolnego urządzenia mobilnego, który ma dostęp do sieci. mWizyta to najlepsze narzędzie na rynku, dzięki któremu można znacząco poprawić kontakt i relacje ze swoimi klientami.

Dla kogo mWizyta?

System mWizyta to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla profesjonalnych salonów kosmetycznych, salonów fryzjersko-kosmetycznych, poradni lekarskich, czy dla sal treningowych. Oprogramowanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba sprawnego umawiania wizyt.