Bądź na bieżąco !

Zapisz się do newslettera a otrzymasz:

×

Subskrybuj teraz !

salony kosmetyczne wizyty, system umawiania wizyt

Pay as you Go! – system umawiania wizyt

Nowoczesny system umawiania wizyt to sposób na to, by mieć całkowitą kontrolę nad kalendarzem zawodowym.

Wpłacasz i kupujesz Wystarczy założyć konto, wpłacić kwotę, za którą wykupisz interesujący Cię plan taryfowy i już możesz korzystać z naszego systemu. Wystarczy że skonfigurujesz swoje konto i dostosujesz je do własnych potrzeb, a resztą zajmie się nasz system. Zawsze możesz też skorzystać z profesjonalnego wsparcia technicznego, jakie oferujemy klientom.

Zalety planów taryfowych Podstawowa zaleta planów taryfowych to brak stałego abonamentu. Ty sam decydujesz jakie są bieżące potrzeby i jaki plan taryfowy w danym momencie jest najbardziej odpowiedni. Jako nasz klient masz też dostęp do pakietów promocyjnych, w których ceny usług są korzystniejsze niż w zwyczajnych pakietach.

Dla kogo ten system? Nasz system umawiania wizyt jest doskonałym wsparciem dla recepcji, ale może też stanowić kanał komunikacji z klientami. Z systemu mWizyta może korzystać każdy, komu potrzebne jest prowadzenie kalendarza wizyt. Gabinety lekarskie, stacje diagnostyczne czy salony kosmetyczne wizyty muszą być umawiane z wyprzedzeniem. To w takich miejscach najlepiej sprawdza się nasz system.