Bądź na bieżąco !

Zapisz się do newslettera a otrzymasz:

×

Subskrybuj teraz !

Zapoznaj się z naszym planem działań, dzięki czemu nasza funkcjonalność będzie jeszcze prostsza!

Jak to działa ?

Usługa mWizyta umożliwia pozyskanie wielu nowych klientów już za pomocą trzech kroków. Nowoczesny system sprawia, że umawianie wizyt online może stać się szybkie i niezwykle proste. Usługa pozwoli zyskać całkowitą kontrolę nad kalendarzem zawodowym bez abonamentów i niepotrzebnych rachunków.

Pierwsze kroki z mWizytą
Aby skorzystać z usługi mWizyta, wystarczy założyć konto i doładować je, wybierając ten plan taryfowy, który jest najlepiej dostosowany do potrzeb danej firmy. W ofercie znajdują się pakiety Standard, Optimum i Prestiż, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć najbardziej odpowiadającą mu ofertę. Dodatkowo, każdy z pakietów posiada na start 20 darmowych SMS-ów, które zapewniają możliwość całkowicie DARMOWEGO przetestowania usług przez 7 dni i zyskania pewności, że są one dostosowane do indywidualnych potrzeb. Umawianie wizyt online z użyciem mWizyty nie wymaga umów czasowych, płacenia abonamentu czy comiesięcznych rachunków.

Prosta konfiguracja
Łatwe w obsłudze narzędzia graficzne pozwalają na wygodną konfigurację zasobów firmy i umawianie wizyt online praktycznie od razu poprzez internet czy sms. Specjalny system rezerwacji umożliwia maksymalne wykorzystanie czasu w firmie, a dostosowany algorytm sprawia, że klienci mają do wyboru 3 terminy, spośród których mogą wybrać ten dla nich najdogodniejszy.

Wiele korzyści
Umawianie wizyt online to doskonały sposób na pozyskanie nowych klientów. Opcja masowego dostarczania wiadomości pozwala na prowadzenie kampanii promocyjnych. Możliwość wysyłania klientom przypomnień o wizycie, życzeń urodzinowych czy podziękowań pozwala na jeszcze lepsze budowanie kontaktów i zyskiwanie kolejnych zadowolonych klientów