Bądź na bieżąco !

Zapisz się do newslettera a otrzymasz:

×

Subskrybuj teraz !

Dowiedz się do kogo skierowana jest oferta oprogramowania Mwizyta - umawianie i rezerwacja wizyt online. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

Dla kogo ?

mWizyta to nowoczesne oprogramowanie dla firm, które pozwala znacząco zwiększyć zyski niezależnie od branży, w której się pracuje. Wszystko to dzięki wyjściu w stronę klienta. Oprogramowanie pozwala dokonywać rezerwacji na wizyty online. Dzięki dokupieniu pakietu SuperFirma, klienci mogą również umawiać się przez sms-a. To dziecinnie proste rozwiązanie, które może znacząco zwiększyć liczbę klientów, dostępne jest dla różnych firm. Poniżej prezentujemy przykładowe.

Gabinety lekarskie
W gabinetach lekarskich zawsze jest spory ruch. Można go ograniczyć poprzez skorzystanie z mWizyty. Pozwoli to na minimalizację liczby telefonów wykonywanych każdego dnia przez chcących się umówić na konsultację pacjentów.

Gabinety kosmetyczne
Dzięki oprogramowaniu mWizyta klienci salonu będą informowani o aktualnej godzinie wizyty. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której zapomnieliby o swojej kolejce. mWizyta daje im również możliwość umawiania się na konkretne zabiegi w określonym terminie szybko i bez potrzeby wykonywania telefonu.

Kluby i sale treningowe
Aktywność fizyczna staje się coraz bardziej powszechna wśród Polaków, co bezpośrednio przekłada się na tłumy ludzi w klubach fitness. Dzięki oprogramowaniu klienci mogą nie tylko sprawdzić obłożenie konkretnych zajęć, ale również zapisać się na nie rezerwując sobie tym samym miejsce.

Warsztaty i stacje diagnostyczne
Wielu ludzi przyjeżdża do mechanika tylko gdy zepsuje im się samochód. Bardzo ważna jest jednak również profilaktyka i regularny serwis. Oprogramowanie mWizyta to korzyść dla obu stron. Dzięki przypomnieniu o konieczności dokonania konkretnej wymiany lub przeglądu, klient ma szansę zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Właściciel warsztatu z kolei zyskuje dodatkowe zlecenia, a co za tym idzie zarabia dodatkowe pieniądze.