Bądź na bieżąco !

Zapisz się do newslettera a otrzymasz:

×

Subskrybuj teraz !

program, programy dla salonów fryzjerskich

Salony Fryzjerskie

System mWizyta jest to profesjonalny i niezawodny program dla salonów fryzjerskich, dzięki któremu Twoi klienci będą na bieżąco informowani o terminie wizyty. Program jest przeznaczony nie tylko dla dużych salonów fryzjerskich, które obsługują nawet kilkaset klientek miesięcznie, ale również dla tych niewielkich prowadzonych przez jednoosobową kadrę.

Programy dla salonów fryzjerskich mWizyta dają możliwość zapisywania się na wizytę za pośrednictwem internetu. Sposób ten jest więc dużą oszczędnością czasu, ale stanowi również platformę do pozyskiwania nowych klientów. Jest zatem efektywnym sposobem na reklamę salonu i na dotarcie do szerszego grona odbiorców, co jest niezbędne dla jego sprawnego funkcjonowania.

System mWizyta jest również niezastąpiony w tworzeniu harmonogramów pracy dla Twoich pracowników. Za jego pośrednictwem wykonasz grafik wizyt klientów, co znacząco ułatwia pracę w salonie. System automatycznie wykonuje rozpiskę wizyt, pozwalając fryzjerom skupić się na pracy z klientem.