Bądź na bieżąco !

Zapisz się do newslettera a otrzymasz:

×

Subskrybuj teraz !

programy dla sal treningowych

Sale Treningowe

Programy dostarczane przez mWizyta okażą się idealnym rozwiązaniem dla sal treningowych, które prowadzą różnorodne zajęcia. Prowadzenie grafiku zajęć, zapisy i rezerwacje będą proste i szybkie.
Bardzo popularne zajęcia na siłowni można prosto ułożyć z programem mWizyta. Grafik wyraźnie wskaże, który kurs jest prowadzony o jakiej porze, dzięki czemu uczęszczający wiedzą dokładnie o terminie i rodzaju zajęć, z kolei prowadzący unikną sytuacji, gdy jedne zajęcia kolidują z innymi w grafiku.
Programy dla sal treningowych i siłowni pozwolą zaoszczędzić czas, który należy poświęcić na tworzenie grafika zajęć. Dostęp do niego za pośrednictwem internetu dla prowadzących jest dużym ułatwieniem i gwarancją wykorzystania możliwego czasu w 100%. Zapisy z programem dla sal treningowych i siłowni jest proste i szybkie.
Generowanie danych zapisów, harmonogramu w określonym czasie jest ułatwieniem dla właściciela. Dzięki danym zebranym przez mWizyta będziesz mógł dokonać prostej analizy popularności zajęć, a to wszystko w jednym narzędziu!