Bądź na bieżąco !

Zapisz się do newslettera a otrzymasz:

×

Subskrybuj teraz !

oprogramowanie dla salonów

Poradnie Lekarskie

Prowadzenie gabinetu lekarskiego lub całej poradni lekarskiej wymaga systematyczności i zorganizowania. Jednak ciągłe zapisywanie terminów wizyt pacjentów na kartkach czy w kalendarzach obarczone jest dużym ryzykiem pomyłki.

mwizyta.pl - oprogramowanie dla gabinetów

Nasz produkt - system mwizyta.pl to nie tylko oprogramowanie dla salonów urody czy warsztatów samochodowych, lecz także dla indywidualnych lekarzy oraz przychodni lekarskich. Pacjent może być wprowadzony do systemu i umówiony na następną wizytę przez pracownika przychodni lub zapisać się na nią samodzielnie przez Internet. Takie rozwiązanie podoba się szczególnie młodym ludziom, którzy nie będą musieli już dzwonić do lekarza i się umawiać.

System jest doceniany również przez lekarzy. Dzięki niemu więcej osób umawia się online, nie dzwoniąc tym samym i nie przeszkadzając w pracy.

Mwizyta przypomina również pacjentom o terminie wizyty w gabinecie. Dzięki temu spada wskaźnik wizyt odwołanych na ostatnią chwilę oraz zaplanowanych wizyt, o których zapomnieli pacjenci.

Jeśli prowadzisz prywatną praktykę lekarską lub jesteś właścicielem kliniki, już dziś możesz przetestować nasze oprogramowanie.